ru-RUuk-UAen-GB

SAXSpace

Повний опис

Система SAXS /WAXS /BioSAXS:


• Високопродуктивний SAXS- і WAXS-аналіз матеріалів c наноструктурою.
• SAXS і WAXS одночасно: TrueSWAXS
• Автоматизація за допомогою автосемплера ASX, обробка до 192 рідких зразків
• Широкий вибір платформ і тримачів для досліджень як в умовах навколишнього середовища, так і інших.

SAXSpace - це компактна лабораторна система для досліджень SAXS і WAXS з блочною системою колімації, що забезпечує інтенсивний рентгенівський промінь і дуже швидкі вимірювання. Система визначає розмір, розподіл за розмірами і форму нанорозмірних частинок і зростків і особливо підходить для аналізу ізотропних, колоїдних і біологічних зразків (BioSAXS). Надійна конструкція SAXSpace, довгий термін безвідмовної служби системи і автоматизовані робочі процеси забезпечують високу продуктивність і SWAXS результати високої якості.

Зробіть Вашу щоденну лабораторну роботу більш швидкою: оптимізуйте її, підвищивши продуктивність
Дослідження і визначення характеристик біологічних зразків, таких як білки, ферменти або дисперсії наночастинок, зазвичай вимагає проведення декількох аналізів багатьох зразків одночасно. СаксСпейс оптимізований для обробки до 192 рідких зразків автоматично. Поєднання цієї системи з автосемплером ASX забезпечує швидке і точне відбирання зразків і ефективне очищення без втручання оператора. Це дозволяє користувачу робити вимірювання у нічний час, і отримувати на наступний день повний набір даних для аналізу. Автосемплер ASX оснащений функцією охолодження, яка часто потрібна для аналізу чутливих біологічних зразків.

Економте свій час з TrueFocus і Stagemaster
Завдяки TrueFocus, повністю автоматизованому і інтелектуальному самовирівнюванню всіх рентгенівських компонентів і платформ, економія часу досягається одним натисненням кнопки.
Паралельно Stagemaster автоматично розпізнає, яка платформа використовується, і відповідним чином налаштовує систему. Це забезпечує найкращий результат без будь-яких дій в ручному режимі й повну гнучкість при налаштуванні Ваших вимірювань.

SAXS і WAXS одночасно: TrueSWAXS
TrueSWAXS дозволяє проводити одночасні і безперервні дослідження SWAXS під кутом до 60° 2Ѳ при однаковій роздільній здатності. Збираючи сигнал розсіювання під малими кутами (SAXS), Ви отримуєте інформацію про великі ансамблі, наприклад, структуру частинок і ансамблі частинок /макромолекул, розміром до декількох сотень нанометрів, тоді як сигнали під великими кутами (WAXS) надають інформацію про кристалічну структуру на атомному рівні. Функція TrueSWAXS дозволяє отримати все це за один раз, використовуючи один і той самий зразок і дозволяє підвищити продуктивність декількох аналізів. Використовуючи TrueSWAXS немає необхідності повторно вирівнювати Вашу систему. Ви можете бути впевнені в рівномірній роздільній здатності і надійних результатах.

Широкий спектр вимірювальних опцій з різноманіттям платформ
Універсальна камера для зразків SAXSpace дає Вам незліченні можливості щодо проведення аналізу та повну гнучкість при налаштуванні експерименту. Скористайтеся перевагами широкого спектру платформ і тримачів зразків для досліджень в умовах навколишнього середовища чи інших умовах, як то дослідження при контрольованій зміні температури (від -150°C до 600°C), вологості, заданому механічному навантаженні, автоматичних вимірюваннях різних твердих/пастоподібних /рідких зразків або аналізом тонких плівок і наноструктур поверхонь (GISAXS). Платформи для зразків працюють за принципом «plug-and-play» і автоматично розпізнаються за допомогою Stagemaster, який автоматично налаштовує Вашу систему. Камера для зразків також дозволяє використовувати Ваші власні експериментальні налаштування, для яких Антон Паар пропонує індивідуальні рішення.

Потужне програмне забезпечення для управління експериментом і аналізу даних
Для контролю за проведенням експерименту і аналізу даних розсіювання необхідні потужні програмні рішення. SAXSdrive™ і SAXSanalysis™ підтримують автоматичні рутинні операції, такі як налаштування і вирівнювання, а також комплексний аналіз даних. Скористайтеся перевагами серійних вимірювань, автоматичного зміна зразків, температурного сканування і досліджень змін в часі, і проаналізуйте отримані набори одновимірних і двовимірних даних. Визначення таких параметрів, як радіус обертання (RG), розмір часток, постійна Порода, питома поверхня, графік Короткі і т. інш є стандартним в SAXSanalysis™. Для розширеної інтерпретації структури (PCG), як то розмір частинок, гранулометричний склад, форма і внутрішня структура, можна використовувати техніки IFT і деконволюції.
Технічні характеристики
Moдель SAXSpace
Джерело рентгенівськ.  Герметичные трубки Primux 3000  (Cu, Mo)
випромінювання  
Рентгенівська оптика Багатослойна оптика індивід конструкції (вакуумована)
  Вдосконалена калімація без розсіювання блочного пучка
  на основі принципа Кратки (вакуумоване)
Платформи зразку/ TC платформи
Автосамплери Платформа з контролем вологості
  Платформа Tensile (для розтягування)
  GI-SAXS платформа
  Автосамплер ASX 
  VarioStage
  За запитом - платформи для конкретних завдань 
Особливі можливості SmartSAXS: Концепція подвійного променю, 
  опція багатолінійного променю 
  TrueFocus: самоналагоджування пучком рентгенівського випромінювання
  TrueSWAXS: одночасне вивчення SWAXS до 60° 2Ѳ
  StageMaster: YZ осі з автоматичним вибором платформи зразку 
Роздільна здатність системи  qмін: 0.03 нм-1
Навк. середовище зразку  -150 °C дo 600 °C
 - Діапазон температур Вакуум, повітря, інертний газ, вологість 
 - Атмосфера (за запитом реактивні гази)
Рентгенівська оптика Багатослойна оптика
  Розвинутий Kratky на основі лінії та точки колліматору
Тримачі зразків Кварцевий капіляр для рідин
  Тримач для твердих зразків 
  µ-комірка для малих об'ємів зразка
  Проточна комірка  з низьким рівнем паразитичних шумів( SiN)
  FlowCell/TubeCell для автоматизації
  RotorCell для обертання зразка
  PasteCell для в'язких й сипучих зразків
  Комірки високого тиску
Час вимірювання  <1 хвилини до 30 хвилин (зазвичай)
Детектори HPC детектори серій 1D Mythen2 R й 2D EIGER R
Доступний q діапазон  0.03 нм-1 дo 49.0 нм-1
  200 нм > d > 0.13 нм
Програмне забезпечення  SAXSdriveTM контроль та ПЗ збору даних  
  SAXSquantTM ПЗ для аналізу даних
  Покращене програмне забезпечення для інтерпретації даних (PCG)
Габарити (основи) 1.8 м x 0.9 м (Д x Г)
Мультимедіа
YinezMSPkvA


RMX2O_i1RfM


UyPHgSmmUUoДля отримання інформації по темі: «SAXSpace» зв'яжіться з нами по телефону (044) 229 15 31 або заповніть форму.
Адреса електронної пошти
Контактний номер телефону
Як до вас звертатися (Ім'я)
Прізвище
Країна
Компанія
Запит
Введіть символи з картинки