ru-RUuk-UAen-GB

Автоматичне подавання зразків

Опис
Автоподавачі Xsample компанії Anton Paar - це велика серія різноманітних приладів, яка надасть Вам більше можливостей автоматизації, ніж будь-де в інших місцях.
Безліч різних пристроїв Xsample для наповнення і очищення поєднуються з широким спектром приладів Anton Paar для вимірювання щільності, віскозиметрів, рефрактометрів і систем аналізу напоїв і забезпечують точний автоматизований робочий процес, який Вам так необхідний.
Від малої до великої в'язкості, від корозійно-активних зразків до розчинених газів, від одиничних вимірювань до високопродуктивних рішень для великих кількостей тестів на день - ми знаємо, як автоматизувати Ваш щоденний бізнес.

Скорочення витрат на вимірювання
Завдяки автоматизації вимірювань, їх можна проводити навіть вночі й в вихідні дні, накопичувати всі результати, а аналіз проводити вже на наступний робочий день.

Максимальне збільшення продуктивності
Персонал лабораторії може зосередитися на більш важливих речах, ніж на обробці зразків. Залежно від ступеню автоматизації, заповнення та очищення вимірювальних інструментів виконуються автоматично і без будь-якого втручання в ручному режимі.

Усунення помилок обробки і збільшення часу безвідмовної роботи
Чудові результати незалежно від того, який оператор виконує вимірювання: наповнення, що не залежить від оператора, забезпечує однакові показники наповнення і очищення щоразу. Час безвідмовної роботи Вашого інструменту також збільшується завдяки негайному очищенню після циклу вимірювання для підтримки заздалегідь заданої продуктивності.

Індивідуальні рішення
Адаптивні можливості касет дозволяють використовувати практично будь-які віали. Немає необхідності для того, щоб провести вимірювання, переносити зразок в необхідну віалу, Ви можете використовувати його безпосередньо в спеціалізованій касеті для вимірювання.

Витривалість
Надійність наших інструментів забезпечується нашим безкомпромісною вимогливістю до надійності механічних компонентів, а також підвищеною стійкістю компонентів пристрою до хімічних впливів, що, в результаті, збільшує час безвідмовної роботи системи і знижує витрати на технічне обслуговування.
Список продуктів
Автоподавач з підігрівом: Xsample 610

Автоподавач з підігрівом: Xsample 610

Автоподавач для поодинокких зразків для експлуатації в складних умовах, це пристрій з підігрівом для автоматичного заповнення зразків, які є високов'язкими або навіть твердими при кімнатній температурі. Виключно широкий діапазон температур до 95°C
Автоподавач з підігрівом: Xsample 630

Автоподавач з підігрівом: Xsample 630

Багатофункціональний автоподавач без обмежень щодо використання високов'язких речовин, дозволяє зробити автоматичну подачу до 36 зразків, які підігріваються, для всіх основних інструментів Anton Paar.
Автоподавач: Xsample 530

Автоподавач: Xsample 530

Багатофункціональний автосамплер з високопродуктивним очищенням. Контрольована інтенсивність наповнення зразка будь-якої в'язкості від звичайної води до високов'язких масел (до 36 000 мПа·с) за мінімальний час. Автоматична подача до 71 зразків
Автоподавач: Xsample 520

Автоподавач: Xsample 520

Автоподатвач для серії зразків, що забезпечує миттєве якнайкраще наповнення, автоматично обробляє до 96 зразків, тому автоматичне заповнення та вимірювання можна проводити навіть вночі та в вихідні дні.
Автоподавач: Xsample 320

Автоподавач: Xsample 320

Подавання поодиноких зразків для спрощення Вашої роботи. Після встановлення параметрів проводиться заповнення, незалежно від оператора, що призводить до зменшення кількості помилок обробки й забезпечує відтворювані результати вимірювань.
Автоподавач: Xsample 330

Автоподавач: Xsample 330

Ідеально підходить для вимірювання в прямій послідовності поодиноких зразків з різними властивостями і малою в'язкістю. Після вимірювання зразок зливається або відновлюється, а система автоматично очищується
Автоподавач: Xsample 340

Автоподавач: Xsample 340

Оброблює зразки з в'язкістю до 36000 мПа, а датчик сили забезпечує безпечну роботу в будь-яких умовах. Автосамплер 340 - це єдиний блок для різних типів шприців. Автоматичне миття та сушка після кожного зразка.
Завантаження