ru-RUuk-UAen-GB

Тест «Розчинення» з використанням апаратів 1, 2, 5, 6

Опис
Як правило, таблетки аналізують в апараті 2 ( «лопатева мішалка», за стандартами Фармакопеї США (United States Pharmacopeia) USP 2). Зразки, які набухають і спливають, такі як капсули, аналізуються в апараті 1 ( USP 1, «Кошик, який обертається»). Апарати 5 (USP 5, «Лопать над диском») і 6 (USP 6, «Циліндр, який обертається») використовують для трансдермальних лікарських форм.

Виберіть для себе рівень автоматизаціїПравильно підібраний рівень автоматизації найкращим чином відповідає вимогам, що пред'являються до продукції і пропускної здатності і допомагає забезпечити відтворюваність і стандартизацію процедури тесту «Розчинення». Послідовність окремих стадій процесу до (підготовки), під час (проведення розчинення), і після тесту «Розчинення» включають:


Список продуктів
Ручна система AT Xtend

Ручна система AT Xtend

При проведенні тесту «Розчинення» в ручному режимі всі процедури підготовки, всі стадії в процесі тестування і після нього виконуються вручну оператором. Це самий залежний від оператора спосіб тестування
Напівавтоматична система (одиночна)

Напівавтоматична система (одиночна)

Напівавтоматичні системи допомагають забезпечити відтворюваність всіх стадій аналізу «розчинення», втручання користувача стає необхідним тільки після закінчення тестування. Напівавтоматична система одиночного розчинення пропонує користувачеві пропускну здатність однієї комірки для розчинення, тобто тестування 6 зразків
Напівавтоматична система (подвійна)

Напівавтоматична система (подвійна)

У напівавтоматичній подвійній системі всі стадії тесту розчинення виконуються автоматично з гарною відтворюваністю, не вимагаючи втручання оператора до закінчення тесту. У порівнянні з одиночною системою, подвійна система розчинення дозволяє користувачеві збільшити пропускну здатність за рахунок використання двох комірок для розчинення, тобто тестувати 12 зразків.
Повністю автоматизована система AT MD

Повністю автоматизована система AT MD

Повністю автоматизує процес розчинення від підготовки зразків до фінального очищення системи. Аналізи тих самих, або різних субстанцій можуть виконуватися послідовно один за одним, не вимагаючи ніякого втручання з боку користувача. Рабочий процес є повністю автоматизованим, що дозволяє проводити до 8 автоматичних тестувань розчинення.
Повністю автоматизована система AT 70smart

Повністю автоматизована система AT 70smart

Так само як і AT MD, АТ 70smart - є повністю автоматизованою системою розчинення, яка також дозволяє автоматизувати весь процес тестування розчинення - від підготовки зразків до очищення системи. У порівнянні з AT MD, 70smart AT забезпечує більш високу пропускну здатність, що дозволяє проводити до 15 автоматичних тестувань розчинення.
Завантаження
Тестер "Растворение"
Брошюра на русском языке на серию тестеров Расторения XTEND