ru-RUuk-UAen-GB

CAMAG була заснована в 1958 році в Муттенці, Швейцарія, недалеко від Базеля, для виробництва оксиду алюмінію для хроматографії і для його промислового використання. Незабаром CAMAG звернувся до нової техніки тонкошарової хроматографії (TLC), і з 1961 року це стало новим напрямком діяльності фірми. На початку це було просте аналітичне обладнання та аксесуари, які продавалися у всьому світі, але, починаючи з 1975 року, фірма CAMAG сконцентрувала свої зусилля на розробці інструментів і автоматизованих рішень для цієї аналітичної техніки, яка вже добре себе зарекомендувала. З 80-х років поява програмно-керованих систем дозволила автоматизувати окремі етапи методу, який став називатися планарною хроматографією, що іншою назвою сучасної інструментальної ТОНШАРОВОЇ ХРОМАТОГРАФІЇ (TLC/HPTLC).

В яких би галузях не проводився аналіз сумішей складних речовин (аналізи біологічних сумішей, екологічний моніторинг, криміналістика), планарна хроматографія часто є чудовою альтернативою ГХ і ВЕРХ. Крім того, планарна хроматографія довела свою цінність як надійний метод кількісного аналізу для забезпечення якості харчових продуктів, фармацевтичних препаратів та інших промислових товарів.

У 2011 році CAMAG запустила систему автоматичної екстракції DRIED BLOOD SPOT (DBS), яка може бути безпосередньо підключена до систем LC-MS.