ru-RUuk-UAen-GB

SAXS

Опис
Точні і надійні рішення Anton Paar для досліджень SAXS/WAXS/GISAXS забезпечують чудову роздільну здатність і найкращу якість Ваших щоденних досліджень наноструктурних матеріалів. Надійні системи використовують яскраве рентгенівське випромінювання, а також колімацію променів без розсіювання і оснащені широким спектром аксесуарів для вирішення різних завдань.

Скористайтеся перевагами високої якості даних
Системи малокутового рентгенівського розсіювання SAXSpoint 2.0 і SAXSpace Anton Paar використовують яскраві рентгенівські джерела і оптику для отримання рентгенівського пучка з максимальною спектральної чистотою і потоком. У поєднанні з системою колімації пучків без паразитичного розсіювання і сучасними детекторами гібридного підрахунку фотонів (HPC) вони забезпечують високе відношення сигнал/шум і ,в цілому, чудову якість даних.

Гнучкість для вирішення Ваших завдань
Наноструктурні аналізатори Anton Paar пропонують найбільш повний і універсальний вибір платформ для Ваших наноструктурованих зразків. Незалежно від того, чи проводите Ви дослідження наноструктурованих поверхонь, випробування на розтягнення, структурні дослідження при контрольованих параметрах температури, вологості або тиску, або газові реакції, системи Anton Paar SAXS/WAXS/GISAXS легко оснастити, щоб охарактеризувати Ваш наноструктурований зразок.

Скористайтеся можливістю одночасного вимірювання SAXS/WAXS
Повний аналіз наноструктурованих матеріалів вимагає даних рентгенівського розсіювання при малих і широких кутах розсіювання. Наноструктурні аналізатори Anton Paar здатні одночасно виконувати автоматичні виміри і SAXS, і WAXS, забезпечуючи чудову кутову роздільну здатність при малих кутах, а також інформацію про розсіювання при широких кутах розсіювання.

Насолоджуйтесь надійними нанодослідженнями кожен день
Скористайтеся перевагами - тривалим строком служби аналізатора, низькими витратами на обслуговування і надійністю роботи. Інноваційна і надійна конструкція забезпечує легкість використання і, отже, забезпечує високу пропускну здатність. Покладіться на безперебійну роботу і стабільний потік чудових результатів, які забезпечать Ваші дослідження наноструктурованих матеріалів.

Покладіться на глибокі знання додатків
Ваш наноструктурний аналізатор отримуватиме найкращу підтримку: як тільки Ваша система буде встановлена і введена в експлуатацію, фахівці Anton Paar проведуть ретельне навчання користувачів на місці, допомагаючи Вам максимально ефективно використовувати Вашу систему. 60-річний досвід роботи зробив Anton Paar найуспішнішим і найнадійнішим партнером в області аналізу наноструктур SAXS /WAXS /GISAXS.
Список продуктів
RheoSAXS

RheoSAXS

Реологія та SAXS в одному приладі Характеристика матеріалу двома взаємодоповнюючими методами, використовуючи один інструмент
SAXSpace

SAXSpace

Рутинний аналізSAXS/WAXS/BIOSAXS. Визначає розмір, розподіл за розмірами і формою нанорозмірних частинок і доменів, особливо підходить для аналізу ізотропних, колоїдних і біологічних зразків.
SAXSpoint 5.0

SAXSpoint 5.0

SAXSpoint 2.0 - Ваш партнер в проведенні аналізу наноструктур методами SAXS/WAXS/GISAXS в лабораторії. Необмежений аналіз наноструктур практично на рівні синхротрону
GISAXS Stage 2.0

GISAXS Stage 2.0

Дослідження наноструктури поверхонь і тонких плівок. GISAXS Stage 2.0 - це високоточна моторизована платформа. Зразки можна нахиляти і обертати, а також досліджувати в діапазоні температур від -150°C до 500°C.
Автоподатчик ASX

Автоподатчик ASX

Наноструктурные анализаторы Anton Paar, котрі оснащені уникальними автоподатчиками ASX для високопродуктивного скринингу численних рідких зразків
Платформа Heated Sampler

Платформа Heated Sampler

Унікальна платформа для вивчення температурних залежностей при проведенні вимірювань SAXS/WAXS для численних твердих і рідких зразків. Доступні дві версії зі змінами температури від -10°C до + 120°C і від -150°C до + 350°C.
Платформа Humidity Stage

Платформа Humidity Stage

Унікальний утримувач Humidity Stage дозволяє проводити дослідження SAXS і WAXS при контрольованих параметрах вологості й температури. Ідеально підходить для дослідження впливу температури і вологості на порошки і тонкі плівки.
Платформа TCStage

Платформа TCStage

Забезпечують надійний і точний контроль температури Ваших зразків в широкому діапазоні від -150°C до + 500°C.
Платформа Tensile Stage 2.0

Платформа Tensile Stage 2.0

Єдина комерційно доступна платформа, спеціально розроблена для iin-situ SWAXS досліджень напруги/деформації для дослідження волокон, фольги і тонких плівок.
Платформа VarioStage

Платформа VarioStage

Багатозадачна платформа Виконуйте автоматичні вимірювання декількох твердих зразків і капілярів, використовуючи одну платформу
Завантаження
Мультимедіа
YinezMSPkvA


RMX2O_i1RfM


UyPHgSmmUUo