ru-RUuk-UAen-GB

BINDER GmbH (Німеччина)

BINDER GmbH (Німеччина)
Компанія BINDER GmbH з Тутлінгену, є найкрупнішим у світі виробником серійних камер для моделювання умов навколишнього середовища для наукових та промислових лабораторій. Ми спеціалізуємося на ідеальному моделюванні біологічних, хімічних та фізичних умов навколишнього середовища в кліматичній камері чи інкубаторі.

В асортименті нашої продукції входять камери для моделювання умов навколишнього середовища, наприклад, СО2 - інкубатори та охолоджувальні інкубатори, камери для випробування матеріалів та сушильні шафи. Щоб відповідати нашим високим вимогам по якості, всі наші вироби виробляються виключно на нашому обладнанні за останнім словом техніки заводу в Німеччині. Ми в компанії BINDER приділяємо велику увагу передовим технологіям і найвищої точності. Саме тому ми постійно інвестуємо в подальше вдосконалення наших виробів.

Сьогодні BINDER GmbH є лідером міжнародного ринку виробництва кліматичних камер та інкубаторів: компанія має відділення в Нью-Йорку, Москві, Гонконгу і Шанхаї. Наші вироби успішно використовуються в наукових та промислових лабораторій по всьому світу. Кожна камера для моделюванні умов навколишнього середовища та кожний інкубатор під маркою BINDER оптимально допомагають нашим клієнтам в їх повсякденній праці в лабораторії. Так найсучасніша техніка від BINDER гарантує першокласні результати в наукових дослідженнях, виробництві та розробках.