ru-RUuk-UAen-GB

BÜCHI Labortechnik AG

BÜCHI Labortechnik AG
На протязі 75 років BUCHI є провідним постачальником готових лабораторних технічних рішень для дослідницьких лабораторій, лабораторій контролю якості і виробництв. Ми обслуговуємо широкий спектр галузей промисловості, таких як: фармацевтика, хімічна, харчова промисловість і виробництво напоїв, виробництво кормів, екологічний моніторинг і наукові дослідження.

Рішення різноманітних завдань
Наше обладнання для лабораторного, промислового і паралельного упарювання, аерозольної сушки, визначення температури плавлення, препаративної хроматографії, екстракції, аналізів методом Дюма і використовуючи ближню інфрачервону спектроскопію відповідає вимогам наших найвимогливіших клієнтів.

Наш головний девіз:
"Якість у Ваших руках" - це керівний принцип, який формує нашу філософію і наші дії. Це спонукає нас тримати особливий рівень, задовольняючи потреби наших клієнтів, і відкриваючи при цьому для них додаткові можливості.

Поруч з клієнтами
Наша мережа з 16 філій і представницьких центрів і більш ніж 70 кваліфікованих дистриб'юторів дає нам можливість завжди бути поруч з Вами, де б Ви не знаходилися.

Якість у Ваших руках
Всі наші продукти відповідають нашій філософії "Якість у Ваших руках". Ми прагнемо створювати продукти та рішення, які сконструйовані надійно й розумно, є зручними і простими у використанні, щоб максимально задовольнити потреби наших клієнтів. BUCHI має ISO 9001: 2008 сертифікат