ru-RUuk-UAen-GB

Системи підготовки зразків за допомогою мікрохвиль

Опис

Мікрохвильова мінералізація, мікрохвильова екстракція та інше


Найкращий елементний аналіз розпочинається з найкращої підготовки зразка. Маючи більш ніж 40-річний досвід, Антон Паар прагне зробити процес мікрохвильової мінералізації простішим і зручнішим, ніж будь-коли раніше, завдяки складним концепціям приладів і реакційних посудин, сучасній сенсорній технології і найвищим стандартам безпеки. Антон Паар пропонує найширший асортимент приладів для всіх видів завдань: системи для розкладання під впливом мікрохвиль Multiwave 7000 і Multiwave GO, платформу для проведення реакцій під впливом мікрохвиль Multiwave 5000, HPA-S зі зручним підігрівом, а також Multicube 48.

Multiwave 7000 - найкраще розкладання
Multiwave 7000 з PDC камерою забезпечує повну оптимізацію процесу мінералізації всіх видів зразків від рутинних до спеціального призначення - навіть в одному і тому ж режимі, використовуючи один і той же метод. Multiwave 7000 може використовуватися з великими (≥3 г) і малими (≤0,1 г) кількостями зразка, а також великими (≥50 мл) і малими (≤100 мкл) об’ємами зразків в скляних (одноразових), кварцових або PTFE віалах з заглушками.

Multiwave GO Plus - найкомпактніша система розкладання за допомогою мікрохвиль
Multiwave GO Plus - це найкомпактніша система з представлених на ринку для розкладання зразків за допомогою мікрохвиль, яка дозволяє легко і швидко проводити рутинну мінералізацію всіх видів зразків, включаючи харчові і біологічні зразки, процедури EPA, зразки для моніторингу навколишнього середовища, зразки сільськогосподарської продукції, косметичної та фармацевтичної галузей. Multiwave GO Plus не має собі рівних на ринку завдяки компактному розміру і можливості проводити одночасну мінералізацію до 12 зразків. З приладом легко поратись, він потребує мало експлуатаційних витрат.

Multiwave 5000 - одна система, нескінченні можливості
Завдяки гнучкості концепції платформи Ви можете налаштовувати Multiwave 5000, щоб найкращим чином вирішувати Ваші завдання. Multiwave 5000 забезпечує: розкладання всіх видів зразків (різної складності та об’єму), кислотне вилуговування, мікрохвильову екстракцію розчинником, випаровування, мікрохвильове спалювання кисню, розкладання ультрафіолетом, сушіння зразка і синтез. Найзручніша у використанні мікрохвильова система, вона економить час і гроші лабораторій завдяки таким функціям, як простий в навігації користувальницький інтерфейс, схожий на смартфон, наявність бібліотеки методик з більш ніж 500 попередньо встановленими методами, SmartScreen і прості у використанні реакційні ємності, які не потребують додаткових інструментів.

Multicube 48 - Регульоване розкладання у відкритому посуді
Multicube 48 - це надійний лабораторний блок з підігрівом для кислотної мінералізації, випаровування і концентрації зразків та інших завдань, які вимагають підвищених температур. Чудова конструкція забезпечує однорідність високої температури ±1°C у всьому блоці, забезпечуючи однакову якість розкладання для всіх зразків. Високочисті недорогі одноразові віали мають мінімальну металеву основу, виключаючи ризик зовнішнього забруднення Ваших зразків.

Ви маєте у Вашому розпорядженні найбільшу з усіх постачальників мікрохвильового обладнання світову сервісну мережу
Anton Paar забезпечує:
• Мережу з місцевими службами і фахівців підтримки по всьому світу
• Навчання на місці і варіанти обслуговування
• Демонстраційні лабораторії по всьому світу
• Розширену підтримку клієнтів і проведення тренінгів
Список продуктів
Реакційна платформа: Multiwave 5000

Реакційна платформа: Multiwave 5000

Multiwave 5000 - це система, в якій, використовуючи мікрохвилі, можна проводити реакції, розкладання зразків (будь-якої складності або об'єму), випаровування, кислотне вилуговування і екстракцію.
Система підготовки зразків Multiwave 7000

Система підготовки зразків Multiwave 7000

Multiwave 7000 поєднує в собі відому концепцію мінералізатора високого тиску HPA-S від Anton Paar з сучасної мікрохвильової технологією, Нова камера під тиском уможливлює одночасне досягнення температури до 300°C і тиску до 199 бар.
Мінералізатор високого тиску HPA-S

Мінералізатор високого тиску HPA-S

HPA-S характеризується максимальною ефективністю при "вологому розкладанні" зразків під високим тиском, використовується як високоефективний прилад для рутинного аналізу в численних лабораторіях.
Гарячий блок Multicube 48

Гарячий блок Multicube 48

Регульована мінералізація у відкритих ємностях. Multicube 48 - це надійний блок-підігрівач для проведення в лабораторних умовах кислотної мінералізації, випаровування і концентрування зразків.
Найкомпакніший мінералізатор Multiwave GO Plus

Найкомпакніший мінералізатор Multiwave GO Plus

Найкомпактніша та найекономічніша в світі піч для розкладання за допомогою мікрохвиль із запатентованою системою спрямованого мультимодового опромінення
Завантаження
Brochure_Synthesis_Reactors_screen.pdf