ru-RUuk-UAen-GB

Рефрактометри Abbemat

Опис
Вимірюйте показники заломлення і концентрації рідин, гелей і твердих речовин за допомогою лабораторних рефрактометрів Anton Paar - цих універсальних і зручних приладів серії Abbemat. Робіть Ваш вибір в залежності від того, які параметри Вам треба - точність, температурний діапазон і рівень автоматизації - Ви можете бути впевнені, що знайдете модель цифрового рефрактометра, яка буде відповідати Вашим завданням і бюджету.

Висока точність в широкому діапазоні вимірювань
Рефрактометри Abbemat визначають індекс заломлення з точністю до ± 0.00002nD, в діапазоні вимірювання від 1.26nD дo 1.72nD і в діапазоні температур від 4°C дo 85°C. Висока точність контролю температури до ± 0.03°C досягається завдяки точному вбудованому термостату на елементах Пельтьє. Оптика є термостабілізованою і захищеною від зовнішнього впливу.

Правильні функції і аксесуари для Ваших завдань вимірювань
Різні функціональні можливості програмного забезпечення, такі як встановлення необхідних меж вимірювання при проведенні контролю якості, управління та формування звітів даних, дозволяють адаптувати рефрактометри Abbemat для різних завдань. Все рефрактометри пропонують широкий діапазон попередньо запрограмованих методик. Додаткові аксесуари для вимірювання летючих зразків, малих об’ємів зразків і твердих зразків полегшують Вашу щоденну роботу.

Модульність - знадобиться у майбутньому
Якщо Ви хочете виміряти щільність, оптичне обертання, в'язкість або pH одночасно з індексом заломлення, рефрактометри Abbemat можуть бути скомбіновані з іншими інструментами Anton Paar. Ви можете одночасно вимірювати різні параметри зразка, й це заощадить Ваш час, кошти і зразок. Для зручності обробки даних результати записуються в один звіт.

Це саме той рефрактометр, який Вам потрібний
У серії рефрактометрів Abbemat Anton Paar присутні як звичайні рефрактометри серії Abbemat 3X00 для рутинних вимірювань, так і лінійка Heavy Duty line для проведення вимірювань в жорстких умовах. У той самий час лінійка Performance найкраще підходить для контролю якості великої кількості зразків. Лінійка Performance Plus розроблена для R&D і завдань контролю якості. Залежно від необхідних параметрів- точності, температурного діапазону і рівня автоматизації можна підібрати модель, яка відповідатиме Вашим завданням і бюджету.

Відповідність вимогам фармацевтичної індустрії
Програмне забезпечення Abbemat відповідає вимогам фармацевтичної індустрії та має такі функції як аудиторський супровід, електронний підпис і управління доступом. Завдяки пакету Pharma Qualification Package Ваш новий рефрактометр Abbemat легко вбудовується в робочий процес. Це заощадить Ваші гроші та час. Для завершення процесу валідації, Abbemat T-Check калібрує і налаштовує температуру поверхні вимірювальної призми, що збільшує точність і відтворюваність результатів.
Список продуктів
Компактний рефрактометр Abbemat 3X00

Компактний рефрактометр Abbemat 3X00

Надійність, точність і зручність: рефрактометри Abbemat 3X00 це виняткова комбінація технічного рівня та зручної роботи для вимірювання показника рефракції та концентрації.
Abbemat 450/650 Heavy Duty Line

Abbemat 450/650 Heavy Duty Line

Рефрактометри Heavy Duty призначені для вимірювання показника заломлення при несприятливих умовах навколишнього середовища, а також в спеціальних умовах.
Abbemat станція соку

Abbemat станція соку

Надійні вимірювання Brix навіть при наявності фруктової м'якоті або інших частинок у Вашому напої. Вертикальне встановлення рефрактометра дозволяє уникнути осідання частинок на вимірювальній призмі.
Мультихвильовий рефрактометр Abbemat MW

Мультихвильовий рефрактометр Abbemat MW

Для визначення дисперсії і числа Аббе Abbemat MW може працювати на 8 різних довжинах хвиль в діапазоні від 435 до 656 нм. Це універсальний інструмент для досліджень рідин, полімерних зв'язків і скла
Abbemat Performance and Performance Plus Line

Abbemat Performance and Performance Plus Line

Автоматичний рефрактометр Abbemat 300/500 з вбудованим термостатом Пельтьє. Повністю відповідає 21 CFR Part 11. Дозволяє швидко і неруйнівно виміряти індекс рефракції.
Навчальна модель рефрактометра

Навчальна модель рефрактометра

Використовуючи навчальну модель рефрактометра, можна легко пояснити, як проводиться вимірювання показника заломлення рідини, використовуючи критичний кут повного відбиття.
Завантаження
Abbemat_Refractometer
All Abbemat_Refractometers