ru-RUuk-UAen-GB

ДОНАУ ЛАБ УКРАЇНА – провідний постачальник лабораторного обладнання та промислових аналізаторів в Україні та Молдові


Им`я DONAU LAB (ДОНАУ ЛАБ) відомо в Україні вже більше 20 років та асоціюється з такими лідерами світового ринку як:
  • Anton Paar (Антон Паар),
  • BÜCHI Labortechnik, (БЮХІ Лабортехнік),
  • BÜCHI Glas Uster (БЮХІ Глас Устер),
  • CAMAG (КАМАГ),
  • JULABO (ЮЛАБО),
  • INTEGRA  (ІНТЕГРА).
Як будь-який лідер, виробники встановлюють високі вимоги до себе, своєї продукції та своїх дистриб’юторів. Партнерство з такими компаніями протягом багатьох років є для нас рушійною силою до вдосконалювання та, одночасно, гордістю й підтвердженням відповідності високим стандартам.

Досвід та компетентність

Протягом багатьох років активної позиції на ринку лабораторного обладнання та промислових аналізаторів ми отримали визнання наших Українских партнерів, які працюють на встановленому нами обладнанні. З багатьма компаніями побудовані довгострокові основані на довірі відносини завдяки прагненню найкращім способом вирішити задачі клієнта, але не тільки продати йому товар. Основною нашою перевагою є комплексний підхід до вирішення задач. 20-ти річний досвід, постійне підвищення кваліфікації на тренінгах виробників, а також вища профільна освіта гарантують високий результат. Наші спеціалісти готові реалізувати Ваш проект від планування до введення в експлуатацію, забезпечивши його подальший супровід. Звернувшись до нас, Ви отримаєте надійного партнера та підтримку кваліфікованих спеціалістів, високоякісний сервіс.

Від лабораторії до виробництва.

Сфера нашої діяльності: аналітичні та мікробіологічні лабораторії контролю якості у різних галузях промисловості, дослідно-аналітичні, технологічні, біохімічні та біотехнологічні лабораторії, лабораторії та заводи органічного синтезу, пілотні фармацевтичні виробництва та лабораторії, промислові лінії.

Мы не стоїмо на місці.

Заснована у 1994 «ДОНАУ ЛАБ» змінила назву на «ДОНАУ ЛАБ УКРАЇНА», наша торгова програма поповнюється новим обладнанням, встановлюються нові контакти, в тому числі за межами України.

Запрошуєму до співпраці!