ru-RUuk-UAen-GB

Визначення в'язкості розчинів метилцелюлози

Метилцелюлоза-широко використовувана речовина у фармацевтичній промисловості як:
- гелеутворюючий агент
- згущувач
- стабілізатор суспензій
- наповнювач у капсулах
- зв'язуючий агент в таблетках
- добавка для розпадання

Метилцелюлоза - це білий, без запаху, нетоксичний, гідрофільний порошок, з хорошою розчинністю у холодній воді. Він повільно розбухає, утворюючи колоїдну дисперсію. Розчинність у воді зменшується з підвищенням температури від прибл. 50 °C. Утворюється в’язкий гелеподібний розчин (поведінка термічного гелеутворення). Таким чином, розчинність метилцелюлози дуже залежить від температури води (розчинний нижче 40 °C).

Існує широкий спектр застосування для метилцелюлози, починаючи від дуже низьковязких розчинів і закінчуючи високовязкими речовинами. Лише деякі практичні застосування включають такі препарати, як очні краплі, розчини для інфузій та желатинові креми, а також твердий порошок у таблетках.

В очних краплях очікується, що метилцелюлоза сприятиме здатності рідини зволожувати все око. Але в інфузійних розчинах він повинен мати в'язкість, що відповідає в'язкості крові, щоб підтримувався ламінарний потік у кровоносних судинах.

Через динамічний характер фізичних властивостей метилцелюлози, а також потенційний вплив на кінцевий продукт, до складу якого вона входить, можливість достовірного аналізу та точної кількісної оцінки її в'язкості за різних умов є надзвичайно важливим чинником.
Просмотреть применение
Связанные продукты: